ТАЊА САВИЌ ГИ ОДНЕСЕ ДЕЦАТА НА НАПУШТЕНА ПЛАЖА Пејачката крие каде летува, се плаши од сопругот?!

25 август, 2021
Screenshot 2021-08-25 211123

Пејачката Тања Савиќ е решена да го посвети целото внимание на своите деца и да поминува време со нив на најдобар можен начин, а бидејќи не сака никој да знае каде отишла, особено не нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ, не објавува каде престојува.

Тања ги одведе своите синови Максим и Џорџе во вистинска дивина, за никој да не знае каде летува. Пустата и карпеста плажа и овозможи на пејачката целосна интимност.

Очигледно, Савиќ се крие како никој не би знаел каде е со нејзините синови и би се обидел да ја најде. Таа објави многу фотографии од плажа, но не откри каде летува. Сепак, беше откриено дека ги однела синовите во Будва, но не и на која плажа:

– Среќата ја прават малите нешта – напиша пејачката во описот на фотографиите на кои е со синовите.

Да се потсетиме, Тања Савиќ долго се бореше да ги врати своите синови во Србија, откако нејзиниот се уште легален сопруг Душан Јованчевиќ, според неа, ги однел во Австралија без нејзина согласност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi