Тања Савиќ конечно си ги зема своите синови од Австралија

21 јуни, 2021
369233_802115-5f369443993443849bb213f30a0a0a64100934028306319957060431322967863517085939n-ff-1000x0_f

Пејачката Тања Савиќ пристигна во Смедерево со своите синови Џорџе и Максим, а нејзината мајка Живана ја чекаше таму, но не можеше да ги сокрие солзите.

Тие истакнаа дека ќе има прослава, а нејзината мајка пролеа солзи радосници што конечно сите беа заедно.

– Прославата започнува, ќе биде лудо. Сите се поканети, ова е убав повод – рече братучедот на Тања.

– Среќни сме, правдата е задоволена – рекоа соседите кои плачеа од среќа дека Тања дошла со нејзините синови.

После тоа, Тања се најде во прегратките на нејзината мајка Живана:

– Лавица моја, успеа, се бореше и ги доби дцата. Прво ги прегрнав внуците, тие малку се смениле, пораснале. Едвај чекавме – рече во солзи мајката на Тања.

– Јас сум некој што го сака моето семејство, ова е емотивен момент. Ви благодарам што дојдовте – додаде Тања.

Влегоа во станот, отворија шампањ, а децата си играа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi