Тања Савиќ не можеше да се смири пред камерите: Низ солзи рече… „Човекот е психопат“ (ФОТО)

10 март, 2021
4da71598202445b2610c987e30447db32c17ed82

Тања Савиќ со месеци се обидуваше да ги врати своите синови, откако нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ ги однесе во Австралија во април минатата година без нејзино знаење.

Како гостинка во една емисија, пејачката целосно се скрши, па не можеше да ги задржи солзите. Бидејќи беше преплавена од емоции, Тања го замоли водителот да ја напушти емисијата за да се смири.

– Јас сум силна и имаше многу полоши денови. Емотивна сум овие денови, но добро сум затоа што ги носам децата во моето срце и душа, тие се секогаш со мене. Имаше моменти кога помладиот син не сакаше да разговара со мене, бидејќи татко ми беше таму, но сега зборува и јас сум многу среќна – рече низ солзи пејачката.

– Тие имаат судски налог, дека во 9 часот наутро според нашето време, мора да се слушнеме. Ја немав таа можност долго да разговарам со децата, но сега судот издаде наредба и Душан едноставно мора да го почитува тоа. Ги предадов сите можни документи и верувам дека сè ќе биде во моја корист – додаде Тања и објасни дека не може да направи никаков компромис со него.

– Не можете со човек што е психопат. Јас не му ја давам таа етикета, но нормален човек не би го сторил тоа на никого, особено не на мајката на неговите деца. Тања додаде дека ги одвел децата од страв, бидејќи бил исплашен поради пандемијата, но избегал:

– Тој го фалсификуваше мојот потпис. Имаше и девојка која е наш куќен пријател и која рачно ја напиша согласноста во мое име. Сега имам увид во сè, бидејќи судењето е онлајн. Јас сè уште мислам дека сè има своја причина ова да се случи. Отсекогаш сум била понижувана од мојот партнер, мислам дека многу жени ќе се пронајдат во ова. Постојано ме убиваше во поим со реченицата дека немам свое јас и имав многу ниска самодоверба. Бог ме штити и знам дека оваа моќ е од драг Бог – рече Тања низ солзи во емисијата  и најави дека на 12 март е закажано следното судење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris