ТАЊА САВИЌ ПОВТОРНО ЗАЉУБЕНА?! По скандалот со нејзиниот поранешен сопруг, зборуваше за своето ново момче, ЈАХТИ, КОЊИ…

18 јули, 2021
tanja-savic

Тања Савиќ откри дали е заљубена.

Веќе извесно време, Тања Савиќ е во центарот на вниманието на сите медиуми поради борбата за старателство над нејзините синови, која неодамна успеа да ги донесе од Австралија во Србија.

Пејачката моментално е во Црна Гора, каде призна за медиумите дали има новина во нејзиниот љубовен живот, но и дали конечно ја купи јахтата за која зборуваше минатата година.

„Како што можете да видите, нема ништо од јахтата, ниту оваа година. Но, не работевме, сепак корона е, но ќе биде следната. Па, сакам кој не сака јахти. Обожавам коњи и јахти, било што“, рече таа и додаде:

„Не ми е проблем на мене. Сакам да јавам коњ и да се возам на јахта, било што, само за да стигнам до локацијата”, рече таа низ смеа.

Како што тврди, нејзиниот љубовен живот не е нејзин приоритет во моментов, ниту планира нешто на тоа поле.

„Каква црна љубов, бре. Нема ништо од тоа. Јас само куќа и работа како Екрем. Жими мајка, куќа, деца, работа и тоа е тоа. Јас навистина не излегувам повеќе”, заклучи Тања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi