ТАЖНА ГЛЕТКА НА АЕРОДРОМОТ! Теодора го испрати своето момче и му даде ветување!

28 август, 2021
Screenshot 2021-08-28 132846

Момчето на Теодора Џехверовиќ, Нино Челебиќ, утрово ја напушти Србија и отпатува за Бразил каде договори деловен ангажман.

Пред неколку дена, Теодора му приреди проштална забава така што ги собра нивните пријатели кои го изненадија.

И утрово објави порака и фотографија од Нино од аеродромот:

– Знаеш дека сум со тебе со целото мое срце! И кога сонуваш, и кога играш, и кога паѓаш, јас сум тука! Твој пријател и твоја искрена поддршка! Те сака твојата лудача. Не иде гас, ни гасолина, иде Нино Челебиќ – напиша Џехверовиќ.

На аеродромот, очигледно било многу емотивно, а на Теодора многу тешко и падна заминувањето на Нино.  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi