ТЕМПЕРАТУРАТА СЕ КАЧУВА, А КАРЛЕУША СЕ СОБЛЕКУВА! Школки на градите и никогаш помали гаќички долу – ОВАА ЖЕНА ГОРИ! (ФОТО)

24 јуни, 2021
jelena-karleusa

Јелена Карлеуша го „запали“ Интернетот во минијатурно бикини.

Температурата скока, пристигнаа пеколните денови, а Јелена Карлеуша се лади во својот базен, додека на Instagram објавува „жешки“ слики од кои паѓаат вилици.

Јелена Карлеуша беше меѓу првите што ја отвори сезоната на костими за капење, а колку има само таа знае. Судејќи според нејзините фотографии на Instagram, не се знае кој е попровокативен.

Сега Карлеуша облече сиво бикини, а она што е најинтересно се школките на горниот дел кои едвај покриваат нешто и никогаш помалите гаќички!

„Малата сирена“, напиша Ј.К во описот на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi