ТЕШКО ДЕКА ПОВТОРНО ЌЕ БИДЕ НЕШТО МЕЃУ НАС! Маја Беровиќ конечно проговори за односот со Џала и Буба и обвинувањата дека тие се во кавга, ова е вистината за конфликтот

14 јули, 2021
Screenshot 2021-07-14 194448

Меѓу другото, пејачката истакнува дека едвај чека да се врати на настапите

Пејачката Маја Беровиќ утрово гостуваше во утринската програма на ТВ „Прва“, каде зборуваше за новата песна, за односот со рап-дуото Џала Брат и Буба Корели, како и за плановите за летото.

Маја неодамна објави нова песна „Рам пам пам“, на која е многу горда.

– Песната „Рам пам пам“ е откачена, летна, певлива. Не можете да седите кога ја слушате. Тоа е дует со „Кањерас“, соработував со нив на последниот албум, тие го направија целиот албум, тогаш се роди таа песна и ми се допадна првото слушање затоа што е различно од сè што сум снимила досега – рече таа.

Потоа се осврна на врската со Џала Брат и Буба Корели со кои соработуваше со години, а во последно време се шпекулира дека не се во добри односи.

– Јас не сум во лош однос со Џала и Буба, само ќе го кажам тоа, ние сме во коректни односи. Засега тешко дека ќе има соработка повторно, но никогаш не се знае – рече Маја, која додаде дека ќе замине на одмор на крајот на август.

– Прво, да запеам малку, да се уморам – рече низ смеа пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi