ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ И НЕЈЗИНОТО НОВО, ЗМИЈСКО ТЕЛО: Пејачката објави фотографија од плажа, а коментарите не престануваат!

30 јуни, 2021
68912_tijana-dapcevic_ls

Во последно време многу се пишува за начинот на кој Тијана Дапчевиќ дојде до одлична фигура. Сега таа ги потврди резултатите од новата диета со фотографија од плажа, за што доби многу комплименти. Оние кои доаѓаат од колеги имаат дополнителна вредност, а меѓу првите ги испратија Гоца Тржан, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Милица Тодоровиќ …

Во текстовите за виткоста на Тијана беше посочено дека таа сега има 45 килограми помалку отколку пред породувањето, кога ја достигна својата рекордна тежина од 115 килограми. Да бидеме искрени, треба да се спомене дека Тијана стана мајка пред 12 години, а во 2014 година тежеше 35 килограми помалку. Кога зборуваме за тежината на Тијана, треба да се има предвид дека таа е висока 178,5 см, а кога ќе пораснете толку многу, осцилациите се помалку забележливи од оние кои се пониски за десет до петнаесет сантиметри.

Фактот дека во меѓувреме неколку пати се здебелила и ослабела е поврзано со нејзината подготвеност да се спротивстави на гастрономските искушенија, а сите знаеме дека тие демнеат на секој чекор. Пред седум години, една од најценетите пејачки во регионот рече:

  • „Во мојата чинија има хамбургер и парче пица, но потоа во следните десет дена дополнително внимавам на мојата исхрана. Ако ми се јаде парче торта, ќе го земам, но не повеќе од еднаш во текот на денот и не секој ден. Душата го бара тоа, и вие исто така треба да ја нахраните. Но, јас исто така можам да одолеам на искушението. Неодамна, кога бевме на море, отидовме кај кума која направи феноменална гибаница. Ја сакам толку многу што не знам што би дала за неа, но – не изедов парче.“
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi