Тимот на Северина ги демантираше гласините за иселувањето на Игор од нејзиниот стан, еве што, според нив, всушност се случило

2 април, 2021
Screenshot_1

ПР тимот на Северина ги негираше извештаите во медиумите за иселување на Игор Којиќ од нејзиниот стан во Загреб.

Откако пренесовме статија за иселувањето на Игор Којиќ од загрепскиот стан на неговата сопруга Северина, нејзиниот ПР тим демантираше сè.

Нивните деманти ги пренесуваме во целост.

„Написот поврзан со приватниот живот на Северина објавен во печатеното и веб-изданието на еден портал е измислен и поддржан со стари фотографии. Затоа, како медиум, ве замолуваме да не пренесувате измислици што не се поткрепени со никакви докази, за што ќе се бараат заштита со законски средства.

На новинарско прашање од порталот, јасно беше одговорено дека Северина минатата недела снимила неколку кампањи, а за пробите на костумите во нејзиниот стан биле однесени работи што немаат никаква врска со нејзиниот приватен живот. Комбето споменато во статијата само што ги донесе костумите, пред неколку недели.

Бидејќи новинарот на порталот тврдеше дека ги поседуваат фотографиите, фотографиите беа побарани на увид за да можеме да објасниме за која кампања станува збор, но добивме бараж неразумни повици за незаконски барања.

Уште еднаш апелираме до медиумите да не емитуваат написи засновани на докази кои често се појавуваат во некои медиуми“, рече тимот на Северина

Да потсетиме, според некои медиуми, Којиќ бил виден оваа недела по долго време пред станот на Северина во загребскиот Козјак, а очевидците тврдат дека тој влечел куфери и костуми на закачалката, и ги ставил работите во комбе со белградски регистарски таблички.

Северина и Игор веќе долго време не се појавуваат во јавноста заедно и со месеци се шушкаше за нивниот развод, па дури и ги избришаа заедничките фотографии од Instagram, што дополнително ги разгори гласините.

Двајцата сè уште молчат за сè, а најновите информации за нивната врска ги соопшти таткото на Игор, Драган Којиќ Кеба, кој во декември минатата година откри дека Северина не е во Белград веќе неколку месеци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi