Тоа се вика УЛТРАГЛАМУР: Модното издание на Цеца за ПРВОТО снимање на Ѕвезде Гранда ќе го гледате како хипнотизирани!

8 септември, 2021
327319_zvezde-granda-07092021-0170_ff

Во Белград започна снимањето на новата сезона на шоуто „Ѕвезде Гранда“, а првата епизода ќе донесе грст новитети!

За почеток, многумина беа шокирани кога се појави информацијата дека Јелена Карлеуша се откажува од улогата во жирито, а уште поголемо изненадување беше фактот што на нејзино место доаѓа Светлана Ражнатовиќ.

Додека многумина се интересираат каков ќе биде нејзиниот став кон кандидатите, други се заинтересирани за модните комбинации што таа ќе ги избере за снимањето! Штом се појави пред студиото на Кошутњак, нејзиното модно издание беше во преден план и беше навистина хипнотизирачко.

<p>Svetlana Ražnatović je za prvo snimanje takmičenja za novu Zvezdu Granda odabrala efektan stajling koji je nemoguće ne primetiti</p>
<p>Svetlana Ražnatović je za prvo snimanje takmičenja za novu Zvezdu Granda odabrala efektan stajling koji je nemoguće ne primetiti</p>

Пејачката избра сатенски длабоки сини панталони, супер-секси проѕирна перфорирана јакна што ја комбинираше со топ од идентичен материјал, а облече сребрени сандали. Овој смел стајлинг најдобро оди со пеглана права коса, а Цеца носеше обемен прстен од својот накит, додека на увото имаше голема обетка, што е многу ефикасна.

Комбинацијата на сребрена и сина на пејачката изгледа одлично, а што мислите вие?

<p>Svetlana Ražnatović je za prvo snimanje takmičenja za novu Zvezdu Granda odabrala efektan stajling koji je nemoguće ne primetiti</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi