„ТОЈ ДВА ПАТИ ЈА…“ Водителот на „Задруга“ откри ИНТИМНИ ДЕТАЛИ ОД КРЕВЕТОТ на Душко и Карлеуша!

9 февруари, 2021
karleusatosic

Следува нова војна на естрадата?!

Водителот Драган Маринковиќ Маца веќе долго време е на јавната сцена, а со својот хумор ги освои срцата на публиката. Неговата популарност го достигна својот врв кога започна да ја води програмата во реалното шоу „Задруга“.

Важи за некој кој нема влакна на јазикот и кој секогаш го искажува своето мислење. Маца е многу активен на социјалните мрежи и не престанува да ги изненадува своите следбеници со своите објави.

Денес тој објави фотографија од Јелена Карлеуша на која е фотографирана без шминка, а описот сигурно ќе ја налути пејачката. Маца не бираше зборови и силно „удри“ на Карлеуша.

„ЈА ИМА ДВА пати …“ Шефот на „Задруга“ откри ИНТИМНИ ДЕТАЛИ ОД КРЕВЕТИТЕ на Душко и Карлеуша!

Познато е дека Карлеуша често не е имуна на провокации и дека може остро да одговори на непријателите на својот Instagram. Останува да видиме дали ќе биде така и во овој случај и дали ќе следи нова естрадна војна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi