Тој и кажа дека никогаш не би ја земал за жена која ќе ги воспитува неговите деца: Нејзиниот одговор е хит!

28 февруари, 2021
svadba-veljko-i-bogdana-2-foto-nikola-tomic-59-460x0

Малкумина очекуваа дека Анастасија Ражнатовиќ (22) ќе одговори на воопшто неубавиот коментар што и го остави одредено момче на новиот пост, непознат за јавноста.

Имено, тој и ги напишал следниве зборови:

-Пребирлив сум, но никогаш не би те земал за жена што ќе ги воспитува моите деца.

Навивачката страница на Ражнатовиќ застана во нејзина одбрана, но Анастасија наскоро даде прилично неочекуван коментар.

-Тоа е сосема во ред – му одговори Ражнатовиќ со насмевки кои плачат од смеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi