Тони го сака нејзиното дете! Дара Бубамара се мажи! Една работа откри, а датумот на венчавка е веќе познат!

5 март, 2021
дара

Пејачката Дара Бубамара (44) наводно планира да се омажи за 24-годишниот Тони (20).

Пејачката и Тони наводно веќе започнале да живеат заедно во нејзиниот стан во Нови Сад, а исто така се подготвени да ја официјализираат нивната врска и да се венчаат, како што објавија медиумите, наводно на годишнината од нивната врска, на 7 јули.

Тони веќе се пресели во станот на Дара. Иако е сопственик на недвижен имот, тие одлучија да живеат кај неа само за нејзиниот син Коста, кого го доби од бракот соМилан Кесиќ. Дара има и стан во Белград, па Тони е често таму со неа. Ако продолжат да функционираат толку добро под заеднички покрив, тие се согласија да се венчаат на годишнината од врската – вели изворот.

Таа е толку заљубена во Тони, што би сакала да основа семејство со него. Тој е многу мал, но сака дете со Дара. Не би бил изненаден ако Коста наскоро добие брат или сестра – вели соговорникот за тамошните медиуми и додава дека пејачката и бизнисменот се однесуваат како заљубени тинејџери:

Тие се смеат цел ден, хемијата меѓу нив е неверојатна.

Тие навистина се сакаат. На Дара и беше важно нејзиниот син да го прифати Тони, што и тој го прифати. Станаа најдобри пријатели. И семејството на Дара и Тони ја поддржуваат оваа врска, бидејќи гледаат дека се среќни заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris