ТОТАЛНА ТРАНСФОРМАЦИЈА Дара Бубамара ја доведе линијата до совршенство, многумина не би ја препознале!

6 септември, 2021
Screenshot 2021-09-06 225046

Пејачката призна дека успеала да се ослободи од вишокот килограми во текот на летото

– Изгубив 6 килограми, јадам многу слабо,и тоа од чист мир. Јадам често, но само два/три залаци – изјави Дара во емисијата „Ексклузив“, и додаде дека и треба одмор после напорните настапи.

– Летото помина одлично! Навистина работев многу, малку се одморив. Морам да го продолжам летото. Настапите се тешки, затоа ми треба одмор во потоплите краеви – вели Бубамара.

Таа се осврна и на војните на сцената, од кои често и самата е актер.

– Ме напаѓаат, им враќам и тогаш ѓаволот им е виновен – рече пејачката во споменатата емисија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi