Трансформацијата на Цеца сите ги остави без зборови: Еве како изгледаа некои од најпознатите пејачки како русокоси!

12 јануари, 2021
255611_0010-news1-damir-dervisagic_ff

Иако темната коса е нивен заштитен знак, овие славни пејачки еднаш се осмелија да направат мал моден експеримент…


Тие велат дека русокосите подобро се забавуваат, а некои од најпопуларните домашни и регионални бринети имале можност да го проверат тоа за краткиот период кога биле охрабрени за најголема трансформација во нивните животи.

Северина Којиќ

Убавата жена од Сплит е позната по својата долга темна коса, но скоро и да нема човек кој не се сеќава на нејзината „фаза на Мерилин Монро“. Во раните 2000-ти, Северина имаше кратка виткана боб и изветвена коса – стил за кој несомнено беше потребна многу храброст. Сепак, како и сè друго, Севе ја носеше оваа фризура со леснотија и изгледаше спектакуларно, особено кога додаваше црвен кармин на неа!


Ана Бекута

Во последниве години, шармантната пејачка честопати ги менуваше своите фризури, но не и драстично, најмногу избирајќи приближни нијанси. Сепак, пред многу години, таа, во согласност со тогашните трендови, имаше исклучително кратка виткана сина коса! Пред неколку години, самата Ана сподели фотографија направена во 1986 година, на која ја гледаме со хит-фризура од тоа време.

Светлана Ражнатовиќ

Уште откако се појави на јавната сцена, Цеца беше позната како една од најпосакуваните бринети на нашата естрада, поради што многумина се изненадија кога реши да се смени во русокоса во 2004 година.

Иако јавноста беше воодушевена, пејачката по кратко време реши да им се врати на бринетите затоа што така се чувствува најдобро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris