Трендовите ги диктира ќерката на ЦЕЦА! Ноктите кои ги направи АНАСТАСИЈА ќе ги носиме оваа пролет! (ФОТО)

21 февруари, 2021
3831b19bf35a085a2c251ea8d01ee047bbd850ff

Популарната млада пејачка стана позната и по совршениот стил што многу девојки се обидуваат да го следат.

Млада ѕвезда во подем и ќерка на една од најголемите музички sвезди на Балканот, Анастасија Ражнатовиќ го изгради својот имиџ благодарение на нејзината убавина, што е резултат на редовната нега и третман во кои ужива.

Овој пат, ви ја донесовме формата и бојата на ноктите што ги носи Анастасија Ражнатовиќ, а кои ќе се носат оваа пролет. Маникирот за 2021 година ги следи трендовите и боите кои се базираат на ретро палетата на бои од јоргован, лимон и слатка кајсија, а токму Ражнатовиќ понесе пастелно розова боја во новата сезона.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ на тој начин покажа дека без причина не се смета за модна икона на нејзината генерација. Милион луѓе ја следат на Инстаграм, а девојките често наоѓаат инспирација во нејзините модни изданија и совети за лепота.

Инаку, Анастасија веќе некое време носи пастелни бои на ноктите, што дефинитивно значи дека оваа пролет ќе ги носи овие палети на ноктите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi