Твитер се запали заради слика од Елена Китиќ без шминка: „Абе ајде, дали некој нé лаже дека тоа е навистина таа?!„

5 јули, 2021
elena-kitic-1-830x0

Елена Китиќ (23) ретко може да се види во јавноста, а кога тоа ќе се случи, таа е целосно негувана, од глава до пети.

Целосната шминка е секогаш таму, исто како и на Инстаграм. Ако не е добро нашминкана, тогаш се користат филтри, така што е вистинска сензација да се види оваа девојка во природна верзија.

Но, една таква снимка заврши на социјалните мрежи, а луѓето се толку шокирани што некои мислат дека тоа не е ни таа.

„Ајде, дали некој не лаже дека тоа е таа?“, „Некој ме е*е“, „Ова не е таа, во никој случај“ …, се некои од коментарите на шокираните луѓе.

Да потсетиме, неодамна беше напишано дека Елена е во врска со Душан Влаховиќ, што го принуди фудбалерот да направи преседан.

Имено, прво, фудбалерот кој моментално игра во Италија за фудбалскиот клуб Фиорентина, доста жестоко ги демантираше овие обвинувања, објавувајќи фотографија со бринета која е неговата вистинска девојка.

Дури после тоа, Елена се огласи.

„Не верувајте во лажни вести и оставете ме да живеам“ – напиша Китиќ на своето стори на Инстаграм.

Погледнете ја Елена без шминка и со неа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi