УРАГАНКАТА СЕ СОБЛЕЧЕ НА ЕГЗОТИЧНА ПЛАЖА Ксенија Кнежевиќ никогаш попровокативна го покажа змиското тело (ФОТО)

14 јуни, 2021
2580539_ksenija-knezevic-2_ls

Пејачката и членка на групата „Hurricane“, Ксенија Кнежевиќ редовно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи за секој нејзин чекор. Нејзините најнови објави привлекоа големо внимание.

Ksenija Knežević

Имено, Ксенија во последните неколку дена ужива на одмор со своите колешки од групата, а сега објави и фотографи од луксузната локација.

Ксенија позираше во бел костим за капење, а своето волшебно тело се обиде да го скрие со син огртач за плажа. Нејзината фотографија предизвика одлични коментари на Инстаграм.

„Како си така најубава?“, „Гориш“, „Совршена“, „Повеќе вакви слики, те молам“, се само некои од коментарите што може да ги прочитате под овој пост на Ксенија.

Ksenija Knežević
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi