Утринското селфи на Карлеуша од креветот ги полуде фановите: „Толку малку, а доволно…“

23 февруари, 2021
jk2-830x0

Јелена се врати во Србија од Истанбул пред неколку дена

Приватните фотографии честопати привлекуваат најголемо внимание, особено оние наутро, без шминка, од спалната соба.

Со една токму таква, Јелена Карлеуша ги „почести“ фановите утрово, а селфито за само 3 часа „собра“ повеќе од 45.000 лајкови и предизвика околу 200 коментари.

Во утринското селфи Карлеуша позираше во кревет, сликаше само дел од лицето, додека косата беше „расфрлана“ на креветот.

„Без оглед на рацете, усните, косате и ноктите, она што најмногу ме фасцинира е тоа што си паметна, арогантна и моќна жена …“, „Само сакам да кажам дека си неверојатна“, „Па, нека имагинацијата расте … “,„ Кој друг ја зумира сликата? “,„ Таа изгледа подобро и носи подобро од 99% модели “,„ Тие руски усни, ух “, се само некои од многуте коментари.

Да потсетиме, Јелена пред неколку дена се врати во Србија од Истанбул, каде беше со сопругот Душко Тошиќ.

Двајцата заедно се вратија во Белград, а по два дена Тошиќ повторно замина во Истанбул поради обврските.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi