ВАКА ИЗГЛЕДАЛЕ ЛЕПА БРЕНА И БОБА ВО МЛАДОСТА: Исплива фотографија на 58-миот роденден на поранешниот тенисер!

25 јули, 2021
163735_1-news1-vladimir-sporcic_ls (1)

Поранешниот тенисер Слободан Боба Живојиновиќ денес го слави својот 58 роденден. Долги години е во брак со големата музичка sвезда Лепа Брена која ужива во среќен брак.

Со пејачот ги има синовите Стефан и Виктор, додека со поранешниот сопруг го има синот Филип.

Сепак, своевремено двајцата важеа за најубавиот пар. Плени со својот изглед и младешка енергија. На еден профил на Инстаграм се појави фотографија на која позираат и изгледаат целосно заљубени, пишува Glossy.

Тие биле свечено облечени бидејќи се гледа дека има вратоврска, јакна и кошула. Брена беше облечена во посветла гардероба.

Под фотографијата се честитки за роденденот на Боба, а ние им се придружуваме на честитките. Со среќа!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi