ВАКА НОЛЕ УЖИВА ВО ЦРНА ГОРА! Се сликаше со децата, па заврши во брод со познат пејач! (ФОТО)

16 јули, 2021
Screenshot 2021-07-15 213842

Пејачот Бобан Рајовиќ исто така „се огласи“ поради Новак.

Најдобриот тенисер на светот Новак Џоковиќ е магнет за фановите каде и да се појави, а тоа е случај и во последните неколку дена во Црна Гора!

Имено, по Вимблдон, Џоковиќ „скокна“ на црногорското приморје за да направи пауза и психички да се подготви за Олимписките игри доколку се реши да замине во Токио за викендот.

По Свети Стефан, Џоковиќ отиде во Которскиот залив, каде што се фотографираше со вработените во еден од тамошните ресторани, а потоа излегол да ги пречека децата кои сакале да имаат спомен со Џоковиќ.

Првиот рекет во светот е забележан во населбата Лута, која се наоѓа во подножјето на планинскиот масив Ловчен, а станува збор за мало рибарско село на брегот на Которскиот залив.

Оттука, не е изненадувачки што Ноле во еден момент заврши на брод, каде што е направена и фотографија со локалното население, што на својот Инстаграм профил ја објави пејачот Бобан Рајовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi