ВАКА ВСУШНОСТ ИЗГЛЕДА НИНА БАДРИЌ: Без трошка шминка во костим за капење, коментарите се нижат (ФОТО)

28 јули, 2021
nina-badric-1024x682

Пејачката Нина Бадриќ објави фотографија во костим за капење и ги воодушеви следбениците.

Пејачката позираше со насмевка во едноделен црн костим за капење, а потоа објави селфи на кое го покажа своето лице без трошка шминка.

Нина за само еден час собра повеќе од 5.000 лајкови, а комплиментите во коментарите се нижеа со молскавична брзина.

„Ни трошка Фотошоп“, „Браво, Нина“, „Преубава“, се само некои од нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi