Ваков мини фустан ДЕФИНИТИВНО не се гледа секој ден: Наташа Беквалац во едно од најпровокативните изданија досега (ФОТО)

24 јули, 2021
325249_natasabekvalacnaslovna_ff

Пејачката Наташа Беквалац е една од дамите на естрадата кои многу внимателно ги планираат своите сценски костуми, а синоќа носеше и многу интересен дизајн.

Поп-sвездата Наташа Беквалац синоќа одржа незаборавен настап во познат клуб во Белград, а публиката ја пречека на стилизиран начин како што би очекувале од светските sвезди!

Како што обично се случува во нејзиниот случај, пејачката имаше многу ефикасен сценски костум – мини фустан со боди и тесен корсет! Таа се одлучи за црно, додека ова интересно парче е проsирно во пределот на здолништето, и украсено со ремени кои го истакнуваат деколтето, а го надополни со долги црни ракавици и црни сандали со високи потпетици.

Наташа, во согласност со нејзиниот вамп изглед, се одлучи за шминка без премногу бои и темно врамени очи, а имаше и висока на косата- и, секако, широка насмевка!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi