ВАКВА ДОСЕГА НЕ СМЕ ЈА ВИДЕЛЕ: Дива и разбушавена Јелена ги запали мрежите – „Никогаш не си изгледала подобро“

6 мај, 2021
jelena5

Корисниците на социјалните мрежи велат дека никогаш не ја виделе во вакво издание.

Сопругата на светскиот рекет број еден, Новак Џоковиќ – Јелена, на својот Инстаграм профил објави дека гостува во емисијата „Што сум јас за тебе и што сум за себе“.

Во краткото соопштение, Јелена, мајка на две деца, откри дека отсекогаш сакала да биде успешна жена од сенка, иако не успеала во тоа, бидејќи се покажа дека не е целосно во сенка.

Во емисијата таа зборуваше и за тоа каков татко е Новак на нивните син и ќерка, Стефан и Тара…

„Тој е прекрасен татко и го прави тоа многу добро, но неговиот капацитет за тој вид концентрација што го бараат децата е ограничен“, рече Јелена и откри дека сега би ги повторила сите грешки што ги направила на 16 години.

Она што го привлече вниманието на корисниците на Инстаграм во оваа најава за шоуто е новиот имиџ на Јелена. Наместо плетенки, хеланки и патики, исклучително лежерно издание во кое скоро секогаш ја гледаме, сопругата на Ноле овој пат избра неочекувана комбинација – елегантно бело одело и салонки со високи потпетици.

Нејзините следбеници ја забележаа и новата фризура. Таа ја скрати и освежи косата, а за појавувањето на телевизија и како контраст со класичното одело, избра малку дива и неуредна фризура.

Шминката и беше, како и обично, дискретна, доволно само за да се нагласи природната убавина на понежната половина на Новак.

Не е доволно да се каже дека сите на мрежите беа воодушевени од промената на имиџот на Јелена, а комплиментите само доаѓаа …

„Боже жено, колку си убава“, „Никогаш не си изгледала подобро“, се само некои од коментарите …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi