Веќе не е се знае кој кого изневерува: Уште една афера го потресе бракот на ЈЕЛЕНА и ДУШКО!

16 февруари, 2021
178862_zarko-jk_f

Јавноста буеше со недели во врска со бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, кои се чини дека се на нозе. Со цел да се прикрие приказната за распадот на бракот, Јелена прави очајни потези, сепак, аферата една по една излегува на површина.

Тошиќ полудел целосно од љубомора кога дознал дека младиот пејач Жарко Маџиќ отворено зборува за тоа колку му се допаѓа Јелена!

Јелена очигледно повторно ги „залепи роговите“ на Душко, како за време на аферата со Врањеш. Тошиќ наводно ја нападнал Јелена и гори од бес што во Гранд се шпекулира дека згодниот пејач од Звездите на Гранд ја користи секоја можност да и се приближи.

Тој, наводно, го побарал и неговиот ментор Џорџ Дејвид за нејзиниот телефонски број за да и се заблагодари лично за нејзините љубезни зборови, но тој ја сфатил неговата намера.

Кога Јелена јавно рече дека Жарко е убав и згоден и дека изгледа како српски Аквамен, Душко веднаш се јави на телефон и започна драма! Залудно, Јелена се обидуваше да му објасни дека нејзините зборови немаат сексуално значење, тој беше бесен и и рече дека мора да биде претпазлива кога ќе каже што било јавно затоа што медиумите повторно ќе ги уништат. Патем, Душко е свесен дека отсекогаш и се допаѓале помлади мажи кои имаат добро тело, па дури и кога ја видел сликата на Жарко без маица, му падна темнината на очите. Јелена некако успеа да ја смири ситуацијата, па кога минатата недела го виде Жарко во Ѕвездите на Гранд, беше на растојание со него и не го фалеше како порано.

-Душко ми се јави и ме праша за што станува збор, бидејќи виде неколку вести на порталите. Морам да докажам дека на сите натпреварувачи гледам скоро како на мои деца, бидејќи на многумина можев да им бидам мајка. Нема место за какви било алузии, особено не во тој контекст – објасни Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi