ВЕЌЕ НЕ МОЖЕШЕ ДА ИЗДРЖИ: Игор Којиќ отиде во Загреб да ја види Северина, пејачката не го пушти да влезе во станот, а соседите открија шокантни настани пред зградата! (ФОТО)

24 февруари, 2021
severina-i-igor-kojic_400x0

“Видовме дека телефонира со некој, односно сигурно со неа, но таа не го пушти да влезе во станот. Не знам дали се сретнаа после тоа, бидејќи никој од соседите не ги виде заедно. Едно е за сигурно, а тоа е дека нејзиното момче сакаше да се видат, тие сигурно имаат некои проблеми, бидејќи таа не сакаше да се сретне со него “

Игор Којиќ отишол да ја посети неговата, сè уште легална сопруга Северина во Загреб.

Според извештаите во медиумите, двајцата не се виделе од април минатата година, кога таа го напуштила неговиот семеен дом поради наводна расправија со неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Оља.

Сега, Игор сакаше да расчисти некои работи, но како што пишуваат медиумите тој не успеал ниту да влезе во нејзината зграда.

-Игор виде повеќе од нас тука пред зградата на Северина. Нешто висеше наоколу, излегуваше од автомобилот, гледаше во нејзиниот правец, но тој не влезе. Го видовме на телефон со некого, т.е. сигурно со неа, но таа не го пушти да влезе во станот. Не знам дали се сретнаа после тоа, бидејќи никој од соседите не ги виде заедно. Едно е сигурно, а тоа е дека момчето сакаше да се видат, тие сигурно имаат некои проблеми, но таа не сакаше да се сретне. По половина час чекање, Игор влезе во неговиот автомобил и си замина. Не го видовме подоцна да се врати. Сите искоментиравме колку е чудно што сопругата не ме пушта да влегува во станот, ако се уште се заедно. За нив се слушнати многу приказни, а само тие знаат која е правата вистина – изјавиле соседите на Северина.

-Еве, целото наше маало зуе за неа и за нејзиното однесување. Не знаеме зошто не сакаше да му ја отвори вратата на Игор. Тој навистина се однесуваше културно, беше очигледно дека на човекот му е непријатно затоа што сите гледавме во него, мислејќи дека Севе ќе излезе во секој момент. Сепак, ништо од тоа. Кој знае што се случува таму – заклучија за медиумите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi