ВЕЉКО И БОГДАНА РАЗМЕНУВААТ НЕЖНОСТИ ВО МАНАСТИР: Одморот го искористија за да ја обиколат Србија и светилиштата, а потоа им се препуштија на страстите! (ФОТО)

15 септември, 2021
119723_veljko-i-bogdana_f

Вељко Ражнатовиќ одлучи да се одмори од бројните натпревари и подготовки што ги имаше и со сопругата Богдана да ја прошета Србија, а со своите следбеници сподели фотографија од манастирот Милешево, што предизвика бројни позитивни коментари.

Синот на најголемата балканска sвезда, Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ одлучи да се одмори од тренинзите и натпреварите што ги имаше, а тој и неговата сопруга Богдана одлучија да заминат на одмор и да ја прошетаат Србија, а манастирите се незаменлив дел од секоја посета на младиот Ражнаовиќ.

Имено, тој на својот Instagram профил сподели фотографии од манастирот Милешево, на кои се држи за раце и ја бакнува Богдана, а со објавата напиша „Слава на Бога“, по што следеа само позитивни коментари од неговите следбеници.