ВЕЉКО ЈА НАПУШТИ ПРОСЛАВАТА НА ЦЕЦА! Синот на популарната пејачка СИ ЗАМИНА ПРЕД СИТЕ гости! (ФОТО)

15 јуни, 2021
1_1

Ги изненади сите!

Синоќа се одржа прослава во домот на Цеца Ражнатовиќ на која присуствуваа сите нејзини пријатели.

Популарната пејачка го прослави својот 48-ми роденден со своите најблиски и најмили луѓе во својот дом на Дедиње, а сите беа насмеани и расположени за дружење.

Иако ѝ приреди посебно изненадување на својата мајка, кога на прославата донесе трубачи, Вељко Ражнатовиќ ја напушти прославата пред сите гости.

Ништо не се случи што го принуди Веjко да го направи овој потег, но неговата причина за напуштање на прославата беше тренингот што го имаше денес рано наутро.

Како некој што е посветен на тренинзите и успешен во спортот со кој се занимава, младиот Ражнатовиќ ги почитува сите услови во спортскиот живот, што вклучува одмор и доволно спиење, поради што се прости од присутните и отиде во Тител, каде што живее откако се ожени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi