ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ СООПШТИ РАДОСНА ВЕСТ, доаѓа уште едно БЕБЕ: „НЕМА ЗАСТАНУВАЊЕ!“

3 август, 2021
Screenshot_1

Вељко посочи дека секој во Србија треба да се работи на зголемување на наталитетот, во спротивно ќе исчезнат како нација

Вељко Ражнатовиќ гостуваше во една телевизија, каде откри дали планира да го прошири своето семејство со својата избраничка, Богдана.

– Работиме на тоа, нема запирање. Посакувам да имам пет или шест деца. Сите Срби треба да работат на зголемување на наталитетот, за да нѐ има што повеќе за да не исчезнеме како нација – рече Вељко.

За време на разговорот, Вељко откри и каква е Цеца како баба.

„Цеца е многу грижлива“, рече Вељко, „за разлика од Богдана и јас, кои сме малку построги“. Го праќаме детето кај Цеца на 2 дена и се враќа невозможно. Таа го разгалува со сѐ. Не беше толку попустлива кон мене – вели Вељко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi