ВЕЉКО ТРЕНИРА СТРОГОСТ! Ја однесе Богдана на нива, погледнете ШТО ѝ правеше- ГО МОЛЕШЕ ДА ПРЕСТАНЕ!

1 март, 2021
bogi

Не ѝ даде мир

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ денес одржа тренинг со неговата сопруга Богдан Ражнатовиќ.

Се чини дека ова не е вообичаена работа, бидејќи синот на Цеца снимаше цело време додека трчаа и велеше:

– Денес имам жртва! Ајде Богданка, ајде мала! Љубов моја. Трчаме – повтори Вељко, додека на Богдана речиси ѝ недостасуваше здив и го молеше да не ја снима.

Денот го поминаа во природа, на нива, лежерно облечени во тренерки, а ние не сме навикнати да ја гледаме убавата Ражнатовиќ во ова издание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris