ВЕНЧАНИЦА ИЛИ ОБИЧЕН ФУСТАН? Цеца како да сака да каже нешто…

19 јули, 2021
920503_04-43_ls

Пејачката одржа концерт на крајбрежјето.

Светлана Цеца Ражнатовиќ одржа традиционален настап во Будва. Цеца излезе пред толпата во долг бел кристален фустан и ги разбуди страстите со своите хитови.

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ и нејзините пријатели и пејачката Марина Висковиќ исто така беа во публиката. Цеца се пофали и со добрата атмосфера на својот профил на Instagram, а видеата покажуваат дека пејачката во еден момент ги соблекла потпетиците и пеела боса.

А додека Цеца пееше, Анастасија и нејзините пријатели уживаа во љубовните стихови на нејзината мајка, но и внимателно го следеа секој детал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi