ВЕСТА ЗА НИВНИОТ БЛИЗОК ОДНОС ОДЕКНА ВО ЈАВНОСТА КАКО БОМБА! Конечно, Марија Шерифовиќ се огласи, зборуваше за нејзината врска со Џејла и сепак призна нешто!

28 февруари, 2021
Screenshot_2

Веста дека Марија и Џејла наводно се во емотивна врска одекна како бомба во медиумите

Веста за наводната емотивна врска меѓу славните пејачки Марија Шерифовиќ и Џејла Рамовиќ во претходните денови ги исполнуваше написите во весниците, беа споменати и членови на нивното семејство, како и дали тие ја поддржуваат нивната врска.

Сепак, сега и Марија Шерифовиќ се огласи на Instagram и остро го осуди секој што пишува невистини и шири лаги за нивните семејства и за односот меѓу пејачките.

Шерифовиќ исто така негираше дека некое од нивните семејства објавило дека нејзиниот татко е болен и дека чека операција.

Марија потврди само едно, а тоа е дека нивните семејства се многу добри, особено по завршувањето на музичкиот натпревар во кој Џејла победи, и дека ништо нема да ги наруши нивните односи, дури и вакви работи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi