Ветено-сторено! НЕМА ДА ГО ПРЕПОЗНАЕТЕ! Огнен поради загубената кладба од сопругата мораше да го промени личниот опис!

18 август, 2021
295809_ognjen-amidzic-damir-dervisagic_ff

Познатиот водител сподели со своите следбеници на Instagram дека мора да се трансформира поради изгубена кладба.

Водителот Огнен Амиџиќ на социјалната мрежа Instagramсподели дека загубил кладба од сопругата, инаку познатата манекенка Данијела Димитровска, а казната му е: фарбање на косата!

Амиџиќ откри како тоа изгледаше за време на фарбањето, како и како изгледа конечниот исход.

Фарбањето во плава боја овие денови ден е вистински хит кај локалните познати личности, па затоа Филип Живојиновиќ и неговиот помлад брат Виктор се исфарбаа и пред Амиџиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi