(ВИДЕО) Ќе се шокирате! Карлеуша се соблече ГОЛА: Едни и се восхитуваат, други „плукаат“ по неа!

6 март, 2021
е

Ако некој знае како да го привлече вниманието на обожавателите, тогаш тоа е секако пејачката Јелена Карлеуша (42), која има повеќе од два милиони следбеници само на Инстаграм, а за нејзините објави пишуваат и светските медиуми.

Овој пат танцуваше пред своите обожаватели во специјално издание, кое ретко кој оставаше рамнодушен. Танцуваше топлес и во фармерки, нишајќи се во ритам, таа ги истакна своите бујни облини, а бројни следбеници со ентузијазам ги коментираа нејзините сензуални танцови способности.

„Гориш, брат ми те сака, врв си… Како посакувам да те имам“, рече еден од обожавателите.

Но, имаше и такви кои не поддржуваат вакво видео, бидејќи Јелена има две малолетни девојки. Еден од коментарите беше: „Непријатно!“

Имено, пејачката е позната по тоа што се справува со своите хејтери на начин што ги ’блокира’, бидејќи скоро никогаш не влегува во дискусии со нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris