ВНИМАВАЈ, СЕ СНИМА! Ќерката на ЦЕЦА жестоко опцу пред камера!

13 април, 2021
Anastasija-Raznatovic-foto-RAjko-Ristic-111-e1617397704418

Ќерката на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија ги почасти своите следбеници на социјалната мрежа инстаграм со нови провокативни фотографии.

Една објава сепак се издвои!

Анастасија со своите другарки отпатува во Мексико од каде што редовно постира фотографии и снимки. Сепак една објава посебно ги засмеа следбениците на младата пејачка.

Имено, Анастасија со другарка и седела во едно кафуле кога вниманието и го привлече една мува која пејачката безуспешно се обиде да ја избрка заборавајќи дека другарка и го снима сето тоа.

– Марш у пи*ку матер – рече младата пејачка мавтајќи со рацете.

– Е убаво и кажа сега ја прати таму каде што и е место – и рече другарката.

Кога сфати дека опцула пред камера, Анастасија ја прекри устата и срамежливо се насмевна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi