Во друштво на нејзиното момче и снаата, ДОЈДЕ ДА НАВИВА ЗА СИНОТ! Цеца и Богдана го чекаат БОКС МЕЧОТ на Вељко! (ФОТО)

22 мај, 2021
Screenshot 2021-05-22 002014

Таа е неговата најголема поддршка од самиот почеток!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ во неколку наврати истакна дека и е тешко да го види наследникот Вељко во рингот, но овој пат реши да го поддржи и дојде на неговиот натпревар со снаата Богдана и момчето Богдан Срејовиќ.

Цеца беше облечена во бело, а на главата имаше бело венче и со насмевка им позираше на фотографите и чекаше да започне натпреварот. Анастасија не се појави.

Богдана, потполно дотерана, дојде да го поддржува сопругот и седеше меѓу Богдана и Цеца.

По повеќе од осум месеци, сè е подготвено за враќањето на Вељко Ражнатовиќ во рингот.

На ревијата на светски познатиот „Петко бокс промоушн“, Вељко ги вкрсти ракавиците со најдобриот грузиски боксер Левани Лукуташвили (26), кој се појави во последен момент наместо Русинот Денис Царјук, кој немаше валидни медицински наоди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi