Во фаза на одвикнување од цигари добила неколку килограми: Наташа Беквалац не се откажува од својата цел

1 октомври, 2021
328129_natasabekvalacparada-ponosa-18092021-0047_ff

Пејачката Наташа Беквалац важи за една од најубавите и најзгодни уметници на домашната јавна сцена, која го носи прекарот „Новосадска Барбика“ поради нејзиниот уникатен изглед.

Килограмите ги одржуваше со тренинг и правилна исхрана и постојано ги држеше под 50, но сега со своите придружници сподели како се здебелила неколку килограми:

  • Значи, имав ист број килограми во моментот кога ја напуштив болницата кога ја родив мојата Катја. Ми се случи откако престанав да пушам, но не се откажувам. Ќе ме видите за десетина дена … – напиша Беквалац и покажа дека започнала со здрава исхрана.
Nataša Bekvalac
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris