Во никогаш пооскудно бикини: Нивес Целзијус изрази поддршка за хрватската репрезентација на свој начин (ФОТО)

14 јуни, 2021
1480120

Писателката и пејачка Нивес Целзијус исто така е возбудена од фудбалското лудило викендов, со оглед на тоа што хрватската репрезентација го одигра првиот натпревар на Европското првенство со Англија.

Натпреварот заврши со 1: 0 за Англија, а на свој начин Нивес (39) им даде поддршка на „огнените“ и како и обично ги запали социјалните мрежи.

„А денес, сончање во соодветни бои … Каде го гледате натпреварот?“, ги праша атрактивната жена од Загреб своите бројни обожаватели облечени во навивачко бикини што малку оставаше на фантазијата.

Како и обично, немаше недостаток на коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi