ВОНБРАЧНАТА ЌЕРКА НА ГОРАН БРЕГОВИЌ Е ВИСТИНСКА МИСТЕРИЈА Брега ја доби Жељка со танчерка од Сараево, а сега е на друг континент и му подари една внука! (ФОТО)

6 јуни, 2021
thumbs_b_c_aee8cc44f0f374efa7c5a3e3493a0ff1

Ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби пред бракот со Џенана, е целосна мистерија за јавноста

Иако Ема, Уна и Лула исто така избегнуваат да бидат изложени, јавноста имаше можност да ги види во посебни моменти, рамо до рамо со нивниот татко.

Тоа не е случај со Жељка Бреговиќ…

Горан Бреговиќ на почетокот на својата кариера се запознал и се заубил во Јасенка, танчерка од Сараево, а Жељка е родена од таа страсна романса.

Врската сепак не потрајала, а Брега ја пронајде својата среќа покрај Џенана, со која доби уште три ќерки. Сите четири душички на Брега го водат животот далеку од очите на јавноста, сепак, најмалку се знае за Жељка.

Со години го гради својот живот во Австрија, каде основа семејство и му ја подари на внуката Бјанка на Брега.

Иако јавноста немаше можност да ги види заедно, Брега и Жељка имаат прекрасен однос, а внуката на Брега го наследила музичкиот талент од нејзиниот дедо, пишуваат регионалните медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi