„За*би што мислат тие! ТАЈНАТА ПОРАКА НА Северина се појави ПО приказната дека БРАКОТ со Којиќ е ГОТОВ!?

6 април, 2021
severina

Отсечно!

Пејачката Северина Којиќ пред една година, на почетокот на пандемијата на корона вирусот, ја напушти Србија и домот во кој живееше со нејзиниот сопруг Игор Којиќ.

Пејачката потоа се врати во Хрватска, каде сè уште живее, и оттогаш, и покрај бројните шпекулации, не го објави статусот на нејзиниот брак. Северина живее во Хрватска, а Игор во Србија и иако многумина очекуваа дека барем за големите празници ќе се огласат или ќе ги поминат заедно, тоа не се случи.

Двајцата со месеци се прилично тивки кога станува збор за статусот на нивниот брак, а освен неколку пораки што може да се толкуваат на различни начини, не се огласуваа.

Неодамна во јавноста се појавија информации дека Северина е во врска со ново момче и дека живеат заедно, но пејачката никогаш не го потврди тоа. И додека многумина расправаат за што станува збор, се чини дека Северина среде пандемија, далеку од центарот на вниманието нашла мир и живее како што треба.

Денес пејачката објави многу интересна фотографија на која позираше во жолт фустан, кој го комбинираше со бели, спортски патики. Чорапите го привлекоа вниманието со интересната порака: „За*би што мислат тие“.

Останува непознато на кого конкретно мислела пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi