Задникот на Анастасија под вода: „О, навистина гризе?“

15 март, 2021
ане

Младата поп-sвезда Анастасија Ражнатовиќ неодамна беше на Малдивите, каде уживаше во шармот на морето. Ражнатовиќ сподели со обожавателите како изгледа нуркањето.

Анастасија го истражуваше подводниот свет и имаше можност да запознае морска желка. Пејачката очигледно не се плашеше, па сакаше да ја допре желката, но откако се појави, водичот и рече: „Не ја допирај, таа гризе“.

Анастасија изненадено го праша водичот: „О, дали навистина гризе?“, Што тој го потврди, па се откажа од галењето на желката.

Покрај подводниот свет, Ражнатовиќ покажа и што има под вода. Снимките од нејзиното тело ги маѓепсаа обожавателите, особено оние во кои нејзиниот задник е одблизу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris