Задникот на Станија изгледа нереално: „Луѓе, дали е можно вакво нешто?“

12 март, 2021
стеак

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу, Станија Добројевиќ не остави сè без текст, а многу припадници на посилниот пол сигурно би оделе во теретана поради неа.

Станија објавуваше снимки додека правеше разни вежби во тесни хеланки, а задникот никогаш не беше виден во сите овие агли, и никогаш не изгледаше подобро.

Може да се забележи дека Станија редовно оди во теретана, а поради нејзиниот убав облик на задникот, многу мажи, би сакале да тренираат со неа.

„Изгледа нереално добро“, „Каква бомба“, „Гледањето во газот не е за оние со слабо срце“, „Гориш колку добро изгледаш“, „Станија, убава си“, „Луѓе , дали е можно вакво нешто? “, некои се на коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi