Зебраст комбинезон и необичен детал кои оставаат без здив: Ова се носи во светот, а СЕВЕРИНА сега го прошета и на Балканот!

15 август, 2021
322235_severina-23112019-0062_ff

Поп пејачката Северина важи за една од најдобро облечените жени на домашната јавна сцена. Тој глас ја придружува и често може да се слушне во круговите на луѓе кои се занимаваат со мода колку е посебен и различен нејзиниот стил.

Така, таа избра да облече една целосно стајлиш комбинација за нејзиниот настап синоќа. Имено, таа беше облечена во жолт комбинезон со принт на зебра, на нозете носеше црни сандали на платформа, а потоа целата слава ѝ го одзеде парчето што го носеше преку комбинезонот.

Овој сив детал, кој имитираше ногавици и долна облека, а во исто време се одделуваше еден од друг, некогаш го носеше планетарно популарната пејачка Ријана на еден од настапите.

Патувањето на Северина во оваа насока е целосно ИН бидејќи ќе донесе нешто што е многу популарно во светот на домашната јавна сцена. Згора на сето ова, таа одлучи да подигне еден дел од косата, а остатокот да го пушти и малку да ја разбранува. Таа, исто така, избра да додаде пристоен накит.

Како ви се допаѓа изданието на Северина?

<p><strong>Pevačica </strong>je za jedan svoj nastup odabrala da obuče sličan odevni komad koji je svojevremeno nosila i<strong> Rijana</strong></p>
<p><strong>Pevačica </strong>je za jedan svoj nastup odabrala da obuče sličan odevni komad koji je svojevremeno nosila i<strong> Rijana</strong></p>
<p><strong>Pevačica </strong>je za jedan svoj nastup odabrala da obuče sličan odevni komad koji je svojevremeno nosila i<strong> Rijana</strong></p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi