ЗЕМЈО ОТВОРИ СЕ! Џоле Џогани во емисија пред цел балкан изнесе интимни детали од спалната соба со Весна, таа поцрвене и ја спушти главата

6 април, 2021
Screenshot_24_1000x0

Весна и Џоле Џогани важат за еден од најхармоничните парови на сцената. Тие се во брак со години и признаваат дека и денес не им недостасува страст и љубов

За време на гостувањето во емисијата ”Grand magazin”, Џоле откри дека веќе девет години чита разни научни книги, додека пак Весна е повеќе склона кон романите.

Vesna I Đole Đogani

– Таа многу чита, и претежно сака романи, а кога од далеку ќе го видам насловот на книгата, велам „Ооооо, вечерва ќе биде убаво“ – откри Џоле и почна да си ги трие дланките.

– Најубаво беше кога читаше „50 нијанси сиво“. Тоа кога го читаше, тоа ни беше најдобриот период – рече Џогани со смеа, па затоа Весна се засрами.

– Земи го сопругот да те посрамоти. Џоле, дали разбираш дека не сме дома и луѓето нè гледаат? – го праша неговата сопруга, на која и беше малку непријатно поради зборовите што ги кажа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris