ЗЕТОТ НА ЦЕЦА ДОЈДЕ НА ЗАБАВАТА – ПРВИ ФОТОГРАФИИ ПРЕД КУЌАТА Момчето на Анастасија донесе ПОСЕБЕН подарок на роденденот (ФОТО)

14 јуни, 2021
anastasija-i-decko-i-ceca

Анастасија Ражнатовиќ е фотографирана додека го подготвуваше роденденот на нејзината мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денес го слави својот 48 роденден, а утрото започнаа да пристигнуваат честитки и изненадувања, па фолк sвездата од своите обожаватели доби голем  пехар, со кој брзо се пофали на Инстаграм.

Прославата на роденденот на пејачката е во тек, а нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ во оваа прилика е фотографирана пред нејзиниот момински дом.

Анастасија во мини сукња и спремна фризура разговараше со некој на телефон пред портата, додека две жени и помагаа да ги внесе големите балони.

Сепак, најголемо внимание привлече нејзиното момче Ѓорѓе Куљиќ, кој на својата идна свекрва и носеше голем букет цвеќе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi