ЖЕНА, МАЈКА, КРАЛИЦА: Сопругата на Горан Бреговиќ е убавица, му родила три ќерки и останала со него и покрај се!

16 јули, 2021
252441_bijelo-dugme-19112016-020_ls

Познатиот музичар Горан Бреговиќ (71) е во брак со убавата Џенана веќе 28 години, а таа ретко се појавува во јавноста. Со години кружат гласини за музичарот дека тој е женкар и дека досега многу пати ја изневерувал својата сопруга, но нивниот брак ги издржал сите тие гласини и искушенија, на кои и двајцата, велат тие, не обрнуваат внимание .

Горан и Џенана имаат три деца – Ема, Лулу и Уна, додека тој ја користи секоја можност да каже неколку убави зборови за неа. Кога станува збор за убавината на неговата сопруга, и тоа природна, без филери и операции, таа е навистина неспорна.

Но, Џенана е скромна и ненаметлива жена, таа е посветена на своето семејство и одгледа три убави девојки, и, на шега, вели за себе:

  • Каква убавина. Јас сум стара жена. Но, можете да ме прашате како се чувствувам како мајка чија ќерка е уметник – рече Џенана во минатото за „Блиц“.
  • Треба да се омажите. Мора да имате некој во вашиот живот за да направите рамнотежа, за животот да не ви тежи на едната страна. Бракот и семејството служат за тоа – рече Брега во една пригода. Горан Бреговиќ има и вонбрачна ќерка од врска со танчерка од Сараево.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi