„Жено не убиваш“: Јелена Карлеуша сподели голи фотографии од Дубаи, јасно е зошто обожавателите ПОЛУДЕА!

28 март, 2021
јк

Фотографиите на кои Јелена позира во црно монокини и каубојска капа предизвикаа најголемо внимание.


Српската пејачка Јелена Карлеуша сподели фотографии од Дубаи на својот Инстаграм, но не е познато дали неодамна патувала таму со своите ќерки Атина и Ника или дали снимките биле направени во декември минатата година кога нејзиниот сопруг Душко Тошиќ бил таму на одмор.

Сепак, порталот Србија денес пренесува дека станува збор за нови фотографии. Јелена наводно патувала во Дубаи пред неколку дена со своите ќерки и продуцент Зоран Бирташевиќ.

Јелена со своите придружници ги сподели своите голи фотографии на кои позира во оскудни бикини во луксузно одморалиште, а најмногу внимание привлекоа оние во црна монокини и каубојска капа.

„Песок во чевлите“, напиша Јелена во описот на објавата, а обожавателите, како и обично, ја опсипаа со бројни комплименти и лајкови.

„Мега риба, мега sвезда, мега ниво“, „Жено не убиваш“, „Дива гори“, „Најубава“, „Најубавата жена на светот!“, „Овде чевлите се најмалку важни“, „ ОМГ, имаш совршено тело “,„ Бидејќи си бомба, затоа те мразат “, коментираат тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi