ЖЕШКА ПОДДРШКА ЗА „ЖЕШКИТЕ“: Нивес Целзијус со ПРОВОКАТИВНА фотографија ги мотивираше хрватските репрезентативци пред дуелот во Шкотска! (ФОТО)

22 јуни, 2021
2593549_nivescelsiuscosyrz2rra5-1_ls

Хрватските фудбалери вечерва од 21 часот играа против Шкотска, за пласман во следната рунда на Европското првенство.

На фудбалерите им е потребна поддршка за да победат и да го подобрат впечатокот бидејќи на првите два натпревари освоија само еден бод. Ова го стори и Нивес Целзијус, која привлече големо внимание со своите разголени фотографии.

Нивес позираше во костим за капење во боите на хрватската репрезентација и на тој начин им посака многу среќа на избраниците на Златко Далиќ.

„Подготвена за натпреварот“, напиша Нивес Целзијус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi