ЖЕШКАТА АНА СЕВИЌ: Пејачката ужива на годишен одмор, а сега го МОКРОТО ТЕЛО и БУЈНИТЕ ГРАДИ!

10 јули, 2021
122664_ana-sevic-217581-photo-e-stock-caslav-vukojicic_iff

Ана Севиќ ужива во Грција со сопругот и ќерките, а сега сподели со своите фанови како изгледа по породувањето, на сите им падна вилицата.

Пејачката Ана Севиќ со сопругот Даниел Недељковиќ и ќерките ужива во летен одмор во Грција, од каде што редовно објавува фотографии и го покажува потемнетото и убаво тело, пренесува „Мондо“.

Ана беше фотографирана на базен, а бидејќи пред само седум месеци ја роди својата втора ќерка, многумина се воодушевени од нејзината линија, која по раѓањето брзо успеа да ја врати. Пејачката позираше покрај базен и ги истакна градите во модерно портокалово бикини.

Ана и Даниел одмараат во едно од најскапите летни одморалишта во Грција, на Пелопонез, а ова е нивниот меден месец по тајната венчавка што ја направија на почетокот на јуни.