Зорана се снимаше БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА: Блогерката се пофали со својот нов фустан, ИНТИМНИОТ ДЕЛ само што не се виде!

28 август, 2021
zorana

„Во секој момент може нешто да излезе…“

Модната блогерка, Зорана Јовановиќ позната како Зорана, на своите следбеници им покажа фустан под кој не носеше гаќи.

Блогерката ја пробуваше својата нова облека, па се сврте настрана и беше јасно дека не носи гаќи, што и самата призна.

Zorana Jovanović

– Фустанот ми е лудило, но не би се осмелила да го носам во град, бидејќи во секој момент може нешто да излезе, а на него не може да се носат нормални гаќи. Под ова би носела бел или син костим за капење, дури и со подлабок струк. Овој фустан ми има „Миконос“ вибрација, жал ми е што не го облеков, но тука е следното лето – рече таа на својот блог.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi